Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Kadını aslında tam da erkeklerin aradığı özellikte bir kadın diyebiliriz. Çünkü Başak Burcu Kadını sorumluluk sahibi, hassas ve evcimendir. Evcimen özelliği sayesinde evine ve çocuklarına bağlıdır. Onlarla vakit geçirmekten fazlasıyla keyif alır. İdealist ve hırslı olmasının yanı sıra, birçok konuda detaycı ve hassastır. Başak Kadını titizliği ile de öne çıkar.

Başak Burcu Kadını fazlasıyla dost canlısıdır. Birçok arkadaşı  vardır, çevresi geniştir ve hoş karakteri ile birçok arkadaşını da kendine bağlar.

Başak Burcu Kadını sorumluluk sahibi olması sayesinde pratik çözümler üretebilir ve bu sayede de başladığı işi bitirmeden bırakmaz. İşi bitirebilmek için elinden gelen bütün çabayı sarf eder.

Başak Burcu Kadınının kötü olan bir tarafı varsa o da başına gelen olayları kolay kolay unutmamasıdır. Kindar diyemeyiz ancak Başak Burcu Kadını kolay unutmaz. Erkekler dikkat! :)

Başak Burcu Kadını ikili ilişkilerine çok sahip çıkar. Adaletli olmaya çalışır. Sadıktır ve kendisine şefkatli bir hayat sunacak bir erkekle ömür boyu mutlu olabilir.