Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu Erkeği birçok özellik barındırır. Mantıklıdır ve en çok bu özelliği kadınların ilgisini çeker, hoşlarına gider. İnatçı, titiz ve detaycıdır. Bu özellikleri de mükemmele ulaşırken onun en güçlü silahlarıdır.

Başak Burcu Erkeği giyimine ve görünüşüne çok dikkat eder. Daima bakımlıdır. Hırslı ve çalışkandır. Aynı zamanda para konusunda da tutumludur.

Başak Burcu Erkeği çok açık sözlüdür. Etrafındaki ya da çok yakını bile olsa herhangi bir olumsuzluğu hiç çekinmeden söyler ve eleştirir. Bu özelliği de aslında dostlarını memnun eder. Çünkü Başak Burcu Erkeği dostlarının ve arkadaşlarının daima daha iyi olmasını ister. Ancak bunu yaparken bazen kırıcı da olabilir.

Başak Burcu Erkeği Hangi Hediyeleri Sever?

basak-erkegine-ne-hediye-alinir

Başak Burcu Erkeği de Başak Burcu Kadını gibi aşırı titizdir ve bu bazen aşırıya kaçabilir.

Başak Erkeği hırslıdır. Kazanmak ve başarmak onu çok tatmin eder. Bu yüzden çok donanımlıdır ve sorunları da kolaylıkla çözer.

Başak  Erkeği aşık olmaktan korkar ancak bir kez aşık olduysa ondan sadakatli ve sevecen başka birisi daha yoktur. Karşı cinste nezakete ve kibarlığa çok önem verir. Kadınının titiz ve temiz olmasını ister. Çocuklara çok düşkün değildir ama sorumluluk sahibidir.